Το πρόγραμμα στον 5ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής (ΑΕ Μεσολογγίου, Αμβρακικός Λουτρού, Παναγρινιακός)

Έγινε γνωστό εχθές το πρόγραμμα στον 5ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής, στον οποίο συμμετέχουν τρεις ομάδες του Νομού Αιτωλοακαρνανίας : ΑΕ Μεσολογγίου, Αμβρακικός Λουτρού και Παναγρινιακός.

Στην πρεμιέρα μάλιστα του πρωταθλήματος η ΑΕ Μεσολογγίου, θα υποδεχθεί τον Αμβρακικό Λουτρού, ενώ ο Παναγρινιακός έχει ρεπό. Αναλυτικά :

1η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – Αναγέννηση Άρτας
ΟΦΑΜ – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Παναγρινιακός

2η αγωνιστική
Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικά
Αναγέννηση Άρτας – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Θύελλα – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Αστέρας Καληράχης

3η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – ΟΦΑΜ
Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική
Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικά
ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Πρέβεζα
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

5η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Καληράχης
ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦΑΜ
Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός
ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας
Τηλυκράτης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Ρεπό: ΠΑΣ Θύελλα

6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικά
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού
ΟΦΑΜ – ΑΕ Λευκίμμης
Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

7η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Μεσολογγίου
Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα
ΠΑΣ Θύελλα – Αστέρας Καληράχης
Τηλυκράτης – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

8η αγωνιστική
Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα
ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης
Αστέρας Καληράχης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: ΟΦΑΜ

9η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Θύελλα – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Καληράχης
ΟΦΑΜ – Παναγρινιακός
Ρεπό: ΠΑΣ Πρέβεζα

10η αγωνιστική
ΠΑΣ Θύελλα – Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Αμβρακικός Λουτρού – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός
Αστέρας Καληράχης – ΟΦΑΜ
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου

11η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – Τηλυκράτης
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΑΜ – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αστέρας Καληράχης
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

12η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Θύελλα Κατσικά
ΠΑΣ Θύελλα – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός
Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦΑΜ
ΑΕ Μεσολογγίου – Αστέρας Καληράχης
Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
Ρεπό: Τηλυκράτης

13η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός – Τηλυκράτης
ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Θύελλα
Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Θύελλα Κατσικά

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ