Το πρόγραμμα στον 9ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής (Ναυπακτιακός)

Ο Ναυπακτιακός Αστέρας έμαθε εχθές αναλυτικά όλο το πρόγραμμα στον όμιλό του (9ος), ενώ την 1η αγωνιστική θα έχει ρεπό και την 2η αγωνιστική, θα αντιμετωπίσει στην έδρα του τον Παναιγιάλειο. Αναλυτικά :

1η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Αίας Γαστούνης – Αχαϊκή
Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβί
Εθνικός Σκουλικάδου – Πάμισος
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

2η αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων – Αίας Γαστούνης
ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός
Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Τσιλιβί – Πάμισος
Ρεπό: Θύελλα Πατρών

3η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος
Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέικων
Πάμισος – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Τσιλιβί – Αχαϊκή
Ρεπό: Παλληξουριακός

4η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή
Ρεπό: Πάμισος

5η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης
Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών
Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος
Πάμισος – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Αχαϊκή

6η αγωνιστική
Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος
Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου
Θύελλα Πατρών – Πάμισος
Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβί
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

7η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου
Πάμισος – Παλληξουριακός
ΑΟ Τσιλιβί – Αίας Γαστούνης
Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

8η αγωνιστική
Πάμισος – Παναιγιάλειος
Εθνικός Σκουλικάδου – ΑΟ Τσιλιβί
Παλληξουριακός – Αχαϊκή
Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Ζάκυνθος

9η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΑΟ Τσιλιβί
Αχαϊκή – Πάμισος
ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
Ζάκυνθος – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10η αγωνιστική
Αχαϊκή – Παναιγιάλειος
ΑΟ Τσιλιβί – ΠΑΟ Βάρδας
Πάμισος – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

11η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος
Ναυπακτιακός Αστέρας – Εθνικός Σκουλικάδου
Ζάκυνθος – Παλληξουριακός
Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβί

12η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναιγιάλειος
Αχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Τσιλιβί – Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάμισος – Ζάκυνθος
Εθνικός Σκουλικάδου – Θύελλα Πατρών
Παλληξουριακός – Αίας Γαστούνης
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος – Αχαϊκή
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβί
Αίας Γαστούνης – Πάμισος
Εθνικός Σκουλικάδου – Παλληξουριακός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ